Finančne

Ďakujeme, že nám pomáhate naplňiť sen, aby každé dieťa, ktoré nevyrastá vo svojej rodine, malo aspoň jednu osobu, ktorej dôveruje a žilo samostatný a dôstojný život.

PRIAMA FINANČNÁ PODPORA

€/m

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Platba realizovaná systémom DARUJME.sk | powered by ĽudiaĽuďom.sk

V prípade, že si želáte použiť platobnú kartu American Express, prosím použite Paypal.

Darovať

2% Z DANÍ

NAŠE ÚDAJE:
Názov: PRO VIDA
Sídlo: Strážna 11, 831 01 Bratislava
Právna forma: Občianské združenie
IČO: 37927051

 

Presné návody na darovanie 2% z daní nájdete tu

 

AKO VAŠE PRÍSPEVKY MENIA ŽIVOTY

 

Vďaka vašim príspevkom nachádzame pre deti dobrovoľníkov, ktorí im menia život. Financujeme z nich kampane, ako aj prácu tímu, ktorý v náročnom procese vyberá uchádzačov, ktorí majú potenciál byť dieťaťu bezpečnou oporou a dobrým kamarátom na jeho ceste k samostatnosti.

85 percent
85 percent

Vaša finančná podpora nám umožňuje pripraviť dobrovoľníkov na obrovskú výzvu, ktorá ich od prvého kontaktu s dieťaťom čaká. Slúžia na to úvodné aj priebežné školenia a individuálne supervízie vedené našimi odborníkmi.

Vďaka vám vieme byť pre dobrovoľníkov aj pre deti vždy oporou. Naše koordinátorky sú s nimi počas celého trvania vzťahu (približne od 12. roku dieťaťa až po opustenie domova a začlenenie sa do spoločnosti) pravidelne v kontakte a pomáhajú im pri budovaní vzťahu aj následnom rozvoji dieťaťa. Uisťujeme sa tak, že ich vzťah funguje a deti dostávajú pozornosť, pozitívny vzor a podporu, ktorú potrebujú. Koordinátorky sa tiež stretávajú so zamestnancami detských domovov, zosúlaďujú sa s nimi na vhodnom prístupe ku každému dieťaťu s cieľom, aby deti žili plnohodnotnejší život v domove a aj po jeho opustení.

85 percent

 

 

Viac o tom, ako program aj vďaka vašim príspevkom funguje, nájdete na stránke v sekcii o nás, prípadne na našom Facebook profile