Články

22.02.2018
Rastieme –  spoznaj náš rozširujúci sa tím   Dobrá správa - postupne sa náš BUDDY tím rozrastá. Prečo? Aby program BUDDY dosahoval ešte vyššiu kvalitu a mal ešte výraznejší dopad na deti z detských domovov. Preto nám do tímu pribúdajú odborníci na koordináciu BUDDY dvojíc, špecialisti na programovú kvalitu, ale aj na externú komunikáciu. Postupne ti nových členov tímu budeme predstavovať.
22.02.2018
Detská psychologička a koordinátorka dobrovoľníkov v programe BUDDY, Jana Pešková, hovorí o najčastejších krízových situáciach, ktoré rieša BUDDY dobrovoľníci s dieťmi z detského domova. Prečítaj si a zisti, ako zareagovať v podobnej situácii.
31.01.2018
Detská psychologička a koordinátorka dobrovoľníkov v programe BUDDY, Jana Pešková, hovorí o polročnom vysvedčení a jeho význame pre deti. Prečítaj si a zisti, ako zareagovať aj na päťku na vysvedčení a pritom nedemotivovať svoje dieťa.
18.01.2018
Aké zásady by sme mali dodržiavať, aby sme naplnili novo-celo-ročné predsavzatia nášho dieťaťa? Prečítaj si, ako podporovať deti pri plnení ich cieľov.
2.01.2018
Prečítaj si náš BUDDY blog a zisti akým chybám sa treba vyvarovať v nielen v období Vianoc.  
21.12.2017
V našom fotopríbehu zistíš ako prebiehala benefičná večera 6-tich šikovných kuchárov.
13.12.2017
Priateľstvo, láska, dobrá energia, radosť a fajn jedlo - aj takto ti vieme popísať vianočný Buddy večierok.

Pages