Novinky

17.01.2024
Druhá polovica uplynulého roka sa niesla v znamení vzdelávania BUDDY dobrovoľníkov a stretávania sa celej BUDDY komunity. Lepšie porozumenie sebe aj iným a čas strávený spoločne sú predpokladom pre všetky zdravé vzťahy, a nie je tomu inak ani v prípade BUDDY vzťahov. Tie v programe vytvárame nielen medzi BUDDY dobrovoľníkmi a deťmi z CDR, ale prirodzene aj medzi členmi interného tímu a našimi externými spolupracovníkmi či podporovateľmi. O ich skvalitňovanie sa snažíme na pravidelných školeniach aj na príležitostných komunitných stretnutiach.
20.09.2023
Vytváranie liečivých priateľských vzťahov medzi BUDDY dobrovoľníkom a dieťaťom z centra pre deti a rodiny je jednou z našich kľúčových aktivít. Náš tím sa však okrem nachádzania nových dobrovoľníkov, stará aj o existujúce BUDDY dvojice.
9.08.2023
Tohtoročný letný BUDDY Day sa konal v príjemnom tieni malokarpatských stromov na Železnej studienke v Bratislave. V areáli zrekonštruovaného historického mlynu Klepáč pri Vydrickom potoku sa stretli BUDDY dvojice, interný BUDDY tím, priatelia programu a vybraní podporovatelia.
21.07.2023
  Pestrú mozaiku príbehov, výsledkov a postrehov o tom, aký vplyv má program BUDDY na život viac ako sto detí, ktoré sú doňho zapojené, sme zhrnuli do 40 ilustrovaných strán. Motivačne vyberáme 5 konkrétnych tém z obsahu:  
15.06.2023
Veľmi sa tešíme, že v roku 2022 sme sa stali celoslovenskou organizáciou a už druhý rok hľadáme BUDDY dobrovoľníkov v každom kúte Slovenska.
29.05.2023
Kedy? 6.6.2023 o 18:00 Kde? Online na našej facebookovej stránke.  
27.01.2023
  Podstatná časť osobnosti človeka sa utvára v detstve. Hlboko do duše sa nám zapisuje spôsob, akým vnímame seba a okolitý svet, aké kvalitné vzťahy sme schopní utvárať, ako reagujeme, čo sú naše citlivé miesta, akú mieru ohrozenia a stresu zažívame pri „bežnej prevádzke“.

Pages